Επικοινωνία

Η γνώμη σας για το site,προτάσεις και σχόλια,προβλήματα που αντιμετωπίζετε κ.λπ!

Επικοινωνία

Δημοσίευσηαπό palianthrwpos την Σάβ Φεβ 21, 2009 5:06 pm

Αυτή η ενότητα δημιουργήθηκε για να μας λέτε ο,τι θέλετε σχετικά με το site...
Την γνώμη σας , κάποια πρόταση , τυχόν προβλήματα που αντιμετωπίσατε κατα τη διάρκεια της πλοήγησης σας στο site και στο φόρουμ ή ο,τι άλλο θελήσετε...
Mην φτυνετε κατω υπαρχουν πολλοι απο πανω σας!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
palianthrwpos
Site Admin

Δημοσ.: 491
Εγγραφη: Τετ Φεβ 18, 2009 8:37 pm

Re: Επικοινωνία

Δημοσίευσηαπό meroph την Τρί Ιούλ 14, 2009 6:42 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΠΑΛΙΑΝΘΡΩΠΕ? ΕΧΩ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΜΠΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΤΟ ΣΥΝΔΕΣΑΝΕ.ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΣ? ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ?ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ....ΟΧΙ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ. :D :D
Μαs λενε αρρωστους τρελλους,μας λενε παρανοικους,λενε δεν ειμαστε καλα,λενε δεν εχουμε μυαλο,δεν εχουμε οσιο κ ιερο,μα οτι ο κοσμος και να πει ρε δεν μας καιγεται καρφι,ποιος ειναι ο λογος μου να ζω χωρις τον Ολυμπιακο!!
Άβαταρ μέλους
meroph

Δημοσ.: 20
Εγγραφη: Τρί Απρ 28, 2009 9:21 am
Τοποθεσια: Σαλαμινα

Δημοσίευσηαπό palianthrwpos την Τετ Ιούλ 15, 2009 7:50 am

Καλημερα Μερωπη :) Ολα καλα ;) Bυθισμενος στην καλοκαιρινη ραστωνη!
Μπανιο δυστυχως δεν εκανα ακομη αλλα σχεδιαζω μεσα στην εβδομαδα να κανω κι εγω ενα μπανακι

Εσυ? Πως τα περνας? ολα καλα? Πως ειναι η ζωη χωρις ιντερνετ? :mrgreen:

Υ.Γ Η θαλασσα του του Πειραια ειναι απ'ολες πιο βαθια :lol:
Άβαταρ μέλους
palianthrwpos
Site Admin

Δημοσίευσηαπό meroph την Τετ Ιούλ 15, 2009 8:48 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!! ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΑΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΛΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΞΕΚΟΥΡΑΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ,ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΒΙΝΤΕΟ ΚΛΙΠ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ!! :D ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙΣ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΡΘΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΩ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΟΣΟ ΘΕΣ ΝΑ ΣΕ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΟΥ ΝΑΙ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΠΙΟ ΒΑΘΕΙΑ!! ;) ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΡΑΣΤΩΝΗ? :?:
Μαs λενε αρρωστους τρελλους,μας λενε παρανοικους,λενε δεν ειμαστε καλα,λενε δεν εχουμε μυαλο,δεν εχουμε οσιο κ ιερο,μα οτι ο κοσμος και να πει ρε δεν μας καιγεται καρφι,ποιος ειναι ο λογος μου να ζω χωρις τον Ολυμπιακο!!
Άβαταρ μέλους
meroph

Δημοσίευσηαπό palianthrwpos την Τετ Ιούλ 15, 2009 12:28 pm

Ραστώνη ειναι η τεμπελια, απλα το εθεσα καπως ποιητικα γιατι ως γνωστων ειμαι -μεγαλη- καλλιτεχνικη φυσιογνωμια :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
palianthrwpos
Site Admin

Δημοσίευσηαπό meroph την Τετ Ιούλ 15, 2009 9:13 pm

ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :D ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΕΜΠΕΛΙΑΖΩ,ΤΙ ΛΕΣ? ΡΑΣΤΩΝΙΑΖΩ?? :roll:
Άβαταρ μέλους
meroph

Δημοσίευσηαπό palianthrwpos την Πέμ Ιούλ 16, 2009 12:12 pm

:mrgreen:

Αν θες να πεις τεμπελιαζω μπορεις να πεις και ραθυμω :roll:
Άβαταρ μέλους
palianthrwpos
Site Admin

Δημοσίευσηαπό palianthrwpos την Σάβ Ιούλ 18, 2009 2:35 pm

χθες επιτελους εκανα το πρωτο μου μπανιο :) :)
Άβαταρ μέλους
palianthrwpos
Site Admin

Δημοσίευσηαπό fofonka την Παρ Ιούλ 31, 2009 12:08 am

Μερώπη που χάθηκες?? Ο Μιχάλης τι κάνει?? Θα ανέβει κανένα βίντεο από την παρουσίαση του δίσκου να δούμε κι εμείς??
fofonka
Site Admin

Δημοσ.: 373
Εγγραφη: Πέμ Φεβ 19, 2009 3:44 pm
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό meroph την Κυρ Αύγ 02, 2009 8:00 pm

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΩΣΤΗ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΧΕΙ ΑΔΕΙΑ Ο ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΟ ΧΟΥΜΕ ΡΙΞΕΙ ΣΤΟ ΣΟΡΟΛΟΠ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΜΠΕΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ.ΔΥΣΤΙΧΩΣ ΒΙΝΤΕΟ ΔΕΝ ΣΩΘΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑ ΓΙΑΤΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗ ΧΑΛΑΣΕ ΤΙΣ ΡΥΘΜΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΚΑΜΕΡΑΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΡΑΒΗΞΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ.ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΑΙΞΑΝΕ ΣΤΟ LOFT ΠΑΛΙ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΗΣ ΣΤΙΓΜΗΣ, Η ΑΦΙΣΑ ΒΓΗΚΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΑΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΡΑΒΗΞΑ 2 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ,ΩΡΑΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΑΛΛΑ Ο ΗΧΟΣ ΧΑΛΙΑ. :( ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΛΙΑΝΘΡΩΠΕ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΜΠΑΝΑΚΙ!! ΜΑΥΡΙΣΕΣ?? ;) Ο ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΧΕΙ ΚΑΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ :angry4: ΚΩΣΤΗ ΑΝ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΗΧΟ?
Άβαταρ μέλους
meroph

Δημοσίευσηαπό palianthrwpos την Κυρ Αύγ 02, 2009 8:27 pm

meroph έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΩΣΤΗ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΧΕΙ ΑΔΕΙΑ Ο ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΟ ΧΟΥΜΕ ΡΙΞΕΙ ΣΤΟ ΣΟΡΟΛΟΠ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΜΠΕΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ.ΔΥΣΤΙΧΩΣ ΒΙΝΤΕΟ ΔΕΝ ΣΩΘΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑ ΓΙΑΤΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗ ΧΑΛΑΣΕ ΤΙΣ ΡΥΘΜΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΚΑΜΕΡΑΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΡΑΒΗΞΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ.ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΑΙΞΑΝΕ ΣΤΟ LOFT ΠΑΛΙ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΗΣ ΣΤΙΓΜΗΣ, Η ΑΦΙΣΑ ΒΓΗΚΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΑΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΡΑΒΗΞΑ 2 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ,ΩΡΑΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΑΛΛΑ Ο ΗΧΟΣ ΧΑΛΙΑ. :( ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΛΙΑΝΘΡΩΠΕ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΜΠΑΝΑΚΙ!! ΜΑΥΡΙΣΕΣ?? ;) Ο ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΧΕΙ ΚΑΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ :angry4: ΚΩΣΤΗ ΑΝ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΗΧΟ?

Μαυρισα πολυ λιγο... εκανα 4 μπανακια. Μια χαρα... :smoke:
Οσο για την καμερα... κριμα :(
Αμα εχουν καλη εικονα αυτα που τραβηξες με το κινητο μπορεις να τα αξιοποιησεις κανοντας καποιο ερασιτεχνικο βιντεο κλιπ ;)
Δηλαδη να κρατησεις μονο την εικονα , να προσθεσεις φωτογραφιες κ.α
Άβαταρ μέλους
palianthrwpos
Site Admin

Δημοσίευσηαπό fofonka την Τρί Αύγ 04, 2009 4:01 pm

Δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω κάτι με τον ήχο....
fofonka
Site Admin

Δημοσίευσηαπό meroph την Τρί Αύγ 04, 2009 4:15 pm

Χαιρομαι που κανεις μπανακια! Πολυ ωραια εικονιδια εχεις βαλει στο σαιτ :clap2: Μα πιο πολυ μου αρεσει αυτο :toprioni: Γινεται να κανω μονταζ στον ηχο?Δεν ξερω αν το λεω σωστα,να παιζει το βιντεο για παραδειγμα το μεχρι το τελος και να βγαλω την φωνη απο το κινητο και να βαλω το τραγουδι απο το CD.Οταν θα κανουν προβα θες να τους τραβηξω βιντεο να σου στειλω? Για να κανονισω να φερουν καμερα. :kithara3: :kithara4: :drummer: :singer: Τους μοιαζουν λιγο τα εικονιδια χι χι χι :D
Άβαταρ μέλους
meroph

Δημοσίευσηαπό fofonka την Τρί Αύγ 04, 2009 10:54 pm

Αυτό γίνεται, να μπει δηλαδή άλλος ήχος πάνω στο βίντεο
fofonka
Site Admin

Δημοσίευσηαπό palianthrwpos την Τετ Αύγ 05, 2009 9:07 am

meroph έγραψε:Χαιρομαι που κανεις μπανακια! Πολυ ωραια εικονιδια εχεις βαλει στο σαιτ :clap2: Μα πιο πολυ μου αρεσει αυτο :toprioni: Γινεται να κανω μονταζ στον ηχο?Δεν ξερω αν το λεω σωστα,να παιζει το βιντεο για παραδειγμα το μεχρι το τελος και να βγαλω την φωνη απο το κινητο και να βαλω το τραγουδι απο το CD.Οταν θα κανουν προβα θες να τους τραβηξω βιντεο να σου στειλω? Για να κανονισω να φερουν καμερα. :kithara3: :kithara4: :drummer: :singer: Τους μοιαζουν λιγο τα εικονιδια χι χι χι :D

Ναιαιαι τα σπανε τα εικονιδιααα :blob7:
Αυτο λεμε ντε ;) Γινεται :occasion14: Με το μουβι μεηκερ και με αλλα προγραμματα ;)
Εμενα παντως ο αγαπημενος μου κιθαριστας ειναι αυτος --> :kithara2: :mrgreen: :smoke:
Άβαταρ μέλους
palianthrwpos
Site Admin

Επόμενο

Επιστροφή στην Επικοινωνία

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες