Συναυλίες - Live Events

Συναυλίες!!!

Re: Συναυλίες - Live Events

Δημοσίευσηαπό fofonka την Τρί Δεκ 07, 2010 10:51 pm

th deytera einai
fofonka
Site Admin

Δημοσ.: 373
Εγγραφη: Πέμ Φεβ 19, 2009 3:44 pm
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό mitsos zoup την Τετ Δεκ 15, 2010 8:39 pm

τελικα δεν καταφερα να παω λογω κακου προγραμματισμου στη δουλεια...μαλακιααααααααααααααα..
αν εχει παει κανεις ασ μας πει περισσοτερο εχω περιεργεια για την συνυπαρξη με τον μητσοτακη και τιν κλιντ γιατι οι μοτιβο 4 παντα με συγκινουσαν...και τα νεα τους τραγουδια καλα ειναι ...ωραια ακουγονται εεε
mitsos zoup

Δημοσ.: 448
Εγγραφη: Τρί Απρ 14, 2009 12:18 am

Δημοσίευσηαπό geronymos την Κυρ Δεκ 26, 2010 10:54 pm

Ασ' τα. Ούτε εγώ πήγα γιατί ήμουνα στην Κρήτη εκείνες τις μέρες...
Άβαταρ μέλους
geronymos

Δημοσ.: 208
Εγγραφη: Τρί Απρ 14, 2009 8:11 pm

Δημοσίευσηαπό mitsos zoup την Κυρ Ιαν 02, 2011 11:35 pm

πηγε μια φιλη μου και γενικα μου πε οτι ηταν ωραια με πολυ καλη διαθεση και ωραια σκηνικη παρουσια...
τα τραγουδια ακουστηκαν ωραια ...αντε να κανουν και κανενα λαιβ στο μεγαλο γκαγκαριν η οπου αλλου γουσταρουν για ενα τεραστιο λαιβ..
mitsos zoup

Δημοσίευσηαπό mitsos zoup την Τετ Φεβ 02, 2011 7:36 pm

omvw ayth thn kyriakh paizoyn oi motibo 4 sto kookoo sto γκαζι και αυτη τη φορα δεν θα τους χασουμε εκτος αν γινει καμμια μαλακια στη δουλεια παλι...πριν παιζουν οι 9 mm αλλα δεν εχω ιδεα για αυτους ...στις 10 το βραδυ ξεκινανε κι αν ψηνεται κανενας να τα πουμε εκει..
mitsos zoup

Δημοσίευσηαπό mitsos zoup την Δευτ Μαρ 07, 2011 11:02 pm

ειδαμε με μια φιλη 2 μεγαλα λαιβ
α.παυλιδης στο fuzz απλα χωρις λογια για δυομισι ωρες απλα υπεροχος..
β.θεοδοσια τσατσου στο κοοκοο δεν την ειχα ξαναδει ποτε και πραγματικα μεγαλη σκηνικη παρουσια κ ωραιες εκτελεσεις των τραγουδιων τοσο απο τα σολο αλμπουμ της οσο και αυτε απο τις μερες των μπλε..να πατε αμα τυχει
mitsos zoup

Δημοσίευσηαπό mitsos zoup την Παρ Ιουν 10, 2011 11:10 pm

αν και ειναι λιγο ασχετο την προηγουμενη τριτη ειχαμε παει στους τεραστιους interpol..ta paidia ta espasan..
τωρα λεμε να παμε σ ενα λαιβ του μπαλαφα το αλλο σαββατο..δεν τον εχω ξαναδει λαιβ αλλα μου παν τα καλυτερα και ετσι θα παμε..
mitsos zoup

Δημοσίευσηαπό SoΦα(n)ky την Πέμ Ιουν 16, 2011 1:20 am

ο μπαλαφας ειναι πολυ καλος σε λαιβ!θα ξεφαντωσετε! οσο για τους ιντερπολ σε μισω! ειχαν σαπορτ οι electric litany :iamthebest: πως σου φανηκαν?
η αγαπη ειναι σαν την ενεργεια,δεν χανεται απλα αλλαζει μορφες
Άβαταρ μέλους
SoΦα(n)ky
Site Admin

Δημοσ.: 505
Εγγραφη: Τρί Απρ 14, 2009 5:05 pm

Δημοσίευσηαπό mitsos zoup την Πέμ Σεπ 08, 2011 3:53 pm

βασικα πηγαμε με μια φιλη για τους interpol που ηταν απωθημενο πολλων χρονων.... :iamthebest:
οσο για τους electric litany δεν μου φανηκαν κατι τοσο ιδιαιτερο για το ντορο που εχει γινει γυρω απο το ονομα τους δεν ξερω..
κανα 2 τραγουδια αλλα ως εκει..μαλλον μετραει το γεγονος οτι ειχαμε παει για τους interpol και δεν εδωσα μεγαλη σημασια φιανεται αν τους ξαναδω λαιβ καπου μπορει να αλλαξω αποψη δεν ξερω
mitsos zoup

Δημοσίευσηαπό SoΦα(n)ky την Σάβ Σεπ 17, 2011 2:28 pm

χμμμμ ναι μπορει επειδη ειχατε παει για τους interpol....αν τους ξαναδεις λαιβ μονους τους νομιζω θα αλλαξεις γνωμη!:)
η αγαπη ειναι σαν την ενεργεια,δεν χανεται απλα αλλαζει μορφες
Άβαταρ μέλους
SoΦα(n)ky
Site Admin

Δημοσ.: 505
Εγγραφη: Τρί Απρ 14, 2009 5:05 pm

Δημοσίευσηαπό mitsos zoup την Δευτ Σεπ 19, 2011 10:59 pm

ναι το λεγα και παραπανω σοφια..αλλα ξερεις τι και τα τραγουδια τους που εχω ακουσει δεν μπορω να πω οτι μ ενθουσιασαν κιολας δεν ξερω..και περιμενα το λαιβ τους να τους δω κι απο κοντα..αλλα δεν πειραζει μπορει καπου να τους ξαναπετυχουμε κι εδω θα μαστε παλι να τα ξανασυζητησουμε :iamthebest:
mitsos zoup

Προηγούμενη

Επιστροφή στην Live Events

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης