θανος ανεστοπουλος-gagarin

Συναυλίες!!!

θανος ανεστοπουλος-gagarin

Δημοσίευσηαπό SoΦα(n)ky την Κυρ Μάιος 30, 2010 4:09 pm

ενταξει δεν εχω λογια!τον ειδα προχτες στο gagarin (πηγα να γιορτασω την απελευθερωση απο τις πανελληνιες)!ηταν τελεια!πολυ καλος αν και αργησε να βγει(λογικο), αλλα μας αποζημιωσε!δυστυχως δεν ειχε κοσμο και δεν καταλαβαινω γιατι!
παντως αν εξαιρεσω οτι εχει μεινει το ενα τριτο απο τον παλιο ανεστοπουλο(εχει αδυνατησει απιστευτα πολυ) ηταν πολυ καλος οσο αναφορα τα τραγουδια ,τραγουδουσε αψογα!
αλλα εχω ενα παραπονο δεν ε αφησαν να τον παρω μια αγκαλιτσα!! :( μα καποιες στιγμες ηταν σαν να σπαραζε πανω στη σκηνη και μαζι του και εμεις!και ηθελα να τον παρω μια αγκαλια να μην κλαιει,να ξερει πως τον αγαπαμε και ολα θα φτιαξουν!
η αγαπη ειναι σαν την ενεργεια,δεν χανεται απλα αλλαζει μορφες
Άβαταρ μέλους
SoΦα(n)ky
Site Admin

Δημοσ.: 505
Εγγραφη: Τρί Απρ 14, 2009 5:05 pm

Re: θανος ανεστοπουλος-gagarin

Δημοσίευσηαπό mitsos zoup την Δευτ Μάιος 31, 2010 5:48 pm

ημουν κι εγω εκει και πραγματικα ο ανεστοπουλος ειναι απιστευτος δεν υπαρχουν λογια...
τοσο μελαγχολικος και ωραιος μουσικα ταυτοχρονα μακαρι να μην τελειωνε αυτο το λαιβ του..
οσο για το αδυνατισμα του δεν το πιστευα ..καθομασταν στα εξαρχεια και αμα δεν σταματουσε να πει ενα γεια σε μαι παρεα δεν θα πιστευα οτι ηταν αυτος..αλλα δεν πειραζει η φωνη του ειναι το ιδιο μαγικη χα χα....respect to him
mitsos zoup

Δημοσ.: 448
Εγγραφη: Τρί Απρ 14, 2009 12:18 am

Δημοσίευσηαπό geronymos την Δευτ Μάιος 31, 2010 6:40 pm

Εδώ που τα λέμε υπάρχει πολύς κόσμος που ξενέρωσε με το ξεκατίνιασμα που ακολούθησε την διάλυση των Κρίνων. Ίσως γι' αυτό να μην μάζεψε πολλά άτομα η συναυλία.
Άβαταρ μέλους
geronymos

Δημοσ.: 208
Εγγραφη: Τρί Απρ 14, 2009 8:11 pm

Δημοσίευσηαπό SoΦα(n)ky την Δευτ Μάιος 31, 2010 6:44 pm

ησουν και εσυ μητσο?που ησουν μπροστα?
ναι μαλλον ψιλοξενερωσαν αλλα κακως γιατι εχασαν!!!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
SoΦα(n)ky
Site Admin

Δημοσίευσηαπό mitsos zoup την Δευτ Μάιος 31, 2010 6:59 pm

μπα οχι μπροστα οπως μπαινεις δεξια που εχει και την πορτα για να την κανεις μετα....
απλα καθομασταν κ απολαμβαναμε τη συναυλια χαλαρα...
εσυ να υποθεσω οτι ησουν μπροστα μπροστα εεε?εμεις γερασαμε γι αυτα χα χα :iamthebest:
mitsos zoup

Δημοσ.: 448
Εγγραφη: Τρί Απρ 14, 2009 12:18 am

Δημοσίευσηαπό fofonka την Δευτ Μάιος 31, 2010 7:18 pm

geronymos έγραψε:Εδώ που τα λέμε υπάρχει πολύς κόσμος που ξενέρωσε με το ξεκατίνιασμα που ακολούθησε την διάλυση των Κρίνων. Ίσως γι' αυτό να μην μάζεψε πολλά άτομα η συναυλία.

Την προηγούμενη βδομάδα έπαιζε στη Θεσσαλονίκη κ αν και το σκεφτόμυν να πάω στην τελική δεν πήγα επειδή προφανώς το ξενέρωμα που έχω μετά τα ξεκατινιάσματα δύσκολα ξεπερνιέται... Βέβαια είμαι σύγουρος πως θα είναι φοβερός, αλλά τελικά φάνηκε κ "λίγος"
fofonka
Site Admin

Δημοσ.: 373
Εγγραφη: Πέμ Φεβ 19, 2009 3:44 pm
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό SoΦα(n)ky την Δευτ Μάιος 31, 2010 9:01 pm

nai alla to ksekatiniasma den exei kamia sxesi me tin mousiki twn krinwn k t anestopoulou!sigoura einai ksenerwma alla akoma sunexizei n mageuei me ti foni t kai t tragoudia t
Άβαταρ μέλους
SoΦα(n)ky
Site Admin

Επιστροφή στην Live Events

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης