Άρης Ζαρακάς

...που απαρτίζουν την Ελληνόφωνη Ροκ σκηνή!!!

Άρης Ζαρακάς

Δημοσίευσηαπό geronymos την Παρ Ιούλ 10, 2009 11:49 pm

Και έτσι όπως ήμουνα στο myspace και πατούσα και πήγαινα από προφίλ σε προφίλ, βρήκα το προφίλ του Άρη Ζαρακά, ο οποίος απ΄ ό,τι βλέπω θα είναι στο Ηράκλειο σε λίγες μέρες. :D
Όποιος θέλει ας ρίξει μια ματιά, πέρα απο τη γνωστή του πορεία με magic de spell και ρόδες έχει κάνει πάρα πολλά πράγματα.

http://www.myspace.com/arizari
Άβαταρ μέλους
geronymos

Δημοσ.: 208
Εγγραφη: Τρί Απρ 14, 2009 8:11 pm

Re: Άρης Ζαρακάς

Δημοσίευσηαπό palianthrwpos την Σάβ Ιούλ 11, 2009 6:23 am

Ο Ζαρακας ειναι ολα τα λεφτα Εικόνα
Τον εχω συνδεσει με τα ματζικια πολυ εντονα! Νταξ μου αρεσε και στις ροδες η παρουσια του.
Αλλα τωρα βλεπω οτι εχει κανει αρκετα πραγματακια και μονος! Φυσικα εννοω τις μουσικες του και τα τραγουδια του :)

το "Ειμαι Σχοινι" πολυ ωραιο κομματι 8-)

Μπραβο συντροφε για το λινκ ;)
Εβιβα 8-)
Mην φτυνετε κατω υπαρχουν πολλοι απο πανω σας!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
palianthrwpos
Site Admin

Δημοσ.: 491
Εγγραφη: Τετ Φεβ 18, 2009 8:37 pm

Δημοσίευσηαπό geronymos την Σάβ Ιούλ 11, 2009 4:47 pm

Τι να πεις για τον Ζαρακα, και μόνο η μελοποιηση του στο gala που κατ΄ εμε είναι απο τις καλύτερες μελοποιήσεις σε Καρυωτακη, φτάνει.
Το εβίβα το λέτε και στην υπολοιπη Ελλάδα; Είχα την εντυπωση ότι εμεις μονο το λέμε. :D
Το είμαι σχοινί είναι απο το δίσκο των Gaia, Action St (τον οποιο έχω αν ενδιαφέρεσε) κ είναι μαλλον το γκρουπ με το οποιο θα κατεβεί για τη συναυλία στην Κρήτη
Άβαταρ μέλους
geronymos

Δημοσίευσηαπό fofonka την Σάβ Ιούλ 11, 2009 9:35 pm

Emena pantos den mou arese to oti efige apo tous MDS k pige stis rodes.. Apo tetoia onomata perimenw na kanoun kati diko tous, ayto tha mou arese pio polli prosopika... Pisteyw pos den prosfere kati oute kerdise me to na paei stis rodes, antitheta xwris na iparxei kapoios logosw mpike mesa se mia klika.....
fofonka
Site Admin

Δημοσ.: 373
Εγγραφη: Πέμ Φεβ 19, 2009 3:44 pm
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό geronymos την Σάβ Ιούλ 11, 2009 9:37 pm

Μα αν δεις στο προφίλ του όλα τα κομμάτια είναι άγνωστα, αυτό σημαίνει ότι κάνει και δικές του δουλειές, τώρα αν τις κυκλοφορεί επίσημα δεν ξέρω
Άβαταρ μέλους
geronymos

Δημοσίευσηαπό fofonka την Σάβ Ιούλ 11, 2009 9:57 pm

To kserw to profile tou edw kai kairo... Den milaw asxima gia th mousiki tou, apla anaferw pos me thn kinisi tou na paei stis rodes (kati pou mou fainetai akiro) tou kleinei polles portes.. tha protimousa na kanei kati diko tou!! ayto lew, de lew pos den mou aresei to zari, fisika k mou aresei!!Apla thewrw pos tha mporouse na dimioutgisei kati kalitero!
fofonka
Site Admin

Δημοσ.: 373
Εγγραφη: Πέμ Φεβ 19, 2009 3:44 pm
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην Συγκροτήματα - Kαλλιτέχνες

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες